KONTAKT

Angela Larsson – Chefredaktör och ansvarig utgivare
angela@femtiden.se

Bêstûn Heyderî – Webbansvarig
bestun.heyderi@femtiden.se

Anna Hofman – Redaktör: Kreativt
anna.hofman@femtiden.se

Trifa Khaled – Redaktör: Kreativt
trifa.khaled@femtiden.se

Olivia Steinbüchel – Redaktör: Krönika
olivia.steinbuchel@femtiden.se

Ebba Riberdahl – Redaktör: Inrikes
ebba.riberdahl@femtiden.se

Linnea Huhta – Redaktör: Utrikes
linnea.huhta@femtiden.se

Louise Berndtsson – Redaktör: Kropp, Sex & Ideal
louise.berndtsson@femtiden.se